Objednávkový list

 

 
 
  • Vybírejte zboží a dělejte si poznámky (na papír nebo kopírujte a vkládejte do svého dokumentu)
  • Až budete mít vše vybráno, vyplňte objednávkový list
  • V průběhu vyplňování již neklikejte na žádné odkazy
  • Nezapomeňte kliknout na „odeslat"

Obchodní podmínky 

Stránka se otevře v novém okně. Odesláním objednávky nám dáváte signál, že jste obchodní podmínky četli a berete je na vědomí.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

Potvrzení či jiná sdělení k objednávce, vč. její kopie, zasíláme na email manuálně do 24 hod. od přečtení. Pokud email neobdržíte, zašlete „sms" na č. 777 582 657. Zásilka vám bude doručena prostřednictvím České pošty. Pokud vám vychází k úhradě expediční poplatek, nezoufejte, nákup je pro vás stále výhodný, neboť cena našeho zboží a polygrafických služeb je nízká a část expedičních nákladů, např. u větších objednávek, jde na náš vrub.

 

Expediční poplatek (EP) od 1. 3. 2019

Česká pošta změnila od 1. 3. 2019 způsob výpočtu částky za přepravu balíků, která se mj. stanoví i dle nejdelší strany balíku. Protože není možné předem vědět, do jak velkého balíku se zboží vejde, je obtížné zde uvést přesnou částku expedičních nákladů. Budeme se snažit zabalit zboží tak, aby byl EP co možná nejnižší. Pro přepravu používáme tyto typy zásilek:

  • Doporučené psaní: do 2 kg, hodnota obsahu do 800 Kč
  • Doporučený balíček: do 2 kg, hodnota obsahu do 800 Kč, maximální součet všech tří rozměrů 90 cm
  • Balík do ruky: od 2 kg výše, maximálně 30 kg/1 balík

 

Orientační ceník:

 

Objednávka
 
Typ zásilky EP
Do 800 Kč Doporučené psaní 70 Kč
Do 800 Kč Doporučený balíček 99 - 129 Kč
Do 10 000 Kč

Balík do ruky

 130 – 220 Kč

Nad 10 000 Kč + celá objednávka odeslána najednou v 1 balíku

Balík do ruky

0 Kč

Nad 10 000 Kč + celá objednávka odeslána najednou jako vícekusová zásilka 2 a více balíků Balík do ruky EP účtujeme pouze za 1 ks balíku ve výši 130 – 220 Kč, EP u dalších balíků 0 Kč
Hračky – méně než 10 ks   K EP dle rozpisu výše
 se připočte 130 Kč

 

 

Dílčí dodávky: Pokud odběratel požaduje vyřídit objednávku postupně, EP se fakturuje při každé dílčí dodávce.

 

Způsob úhrady

Převodem na účet po dodání zboží. Splatnost standardně 14 dnů, po dohodě možno prodloužit. Fakturu vkládáme do balíku. EET - nepřijímáme hotovost, za naše zboží nebo služby platí odběratelé pouze převodem na bankovní účet.

Dobírka A: Výjimečně můžeme poslat zásilku „na dobírku typu A" (při dodání balíku od vás dopravce vybere částku a do 14 dnů ji převede na náš účet). Ovšem dobírkou se vám prodraží expediční poplatek, neboť pošta si za tento úkon připočte k „základnímu expedičnímu poplatku" částku za službu „dobírka" + další částku za „převod na náš účet".

 

Objednání prostřednictvím našeho webu

Po kliknutí na políčko „odeslat" se objednávka uloží do složky v prostředí našeho webu a současně se její kopie odešle na email „langerova@iol.cz". Tento způsob preferujeme.

 

Objednání telefonické

Vhodné pro drobné objednávky. Přepis telefonické objednávky zasíláme zákazníkovi ke kontrole před jejím vyřízením. Mobil: +420 777 582 657

 

Objednání emailem nebo Českou poštou

Odběratel chce použít vlastní postup nebo vlastní formulář pro objednávku. Email: langerova@iol.cz

 

Objednání přítisku textu, přítisku znaku nebo kompletního tisku

Objednávejte prosím písemně (email, objednávkový list). Objednáte-li telefonicky, zašleme vám formátovaný text zpět ke korektuře. Pokud si budete přát přitisknout heraldický znak, podklady zašlete na email. Vše o přítisku textu nebo kompletním tisku najdete zde

 

Objednáváte opakovaně stejný laserový přítisk textu?

Nemusíte objednávat písemně. Stačí, když nám zavoláte nebo v objednávce uvedete poznámku „text jako minule".

 

 

Prohlédnout si katalog


 

 

 

 

 

 

 

Platí od 1. 3. 2019