Přítisk textu nebo kompletní tisk?

 

 

Přítisk textu

Do jakých blahopřání (pozvánek, kondolencí) provádíme přítisk?
 
Do bianko dvojdílných otevíracích formátů 140 x 140 mm nebo 107 x 150 mm.
Je stanoveno minimální množství?
 
Objednat můžete jakékoli množství.
Na který díl přitiskneme text? Na vnitřní díl, což je samostatný papír hmotnosti 100 g, který snadno projde laserovou tiskárnou.
Jakou barvu bude mít text popř. znak? Text černý, znak černý nebo v odstínech šedé.
Jakou používáme tiskárnu? Laserovou zn. Canon.
 
Proč nemůže být přítisk plnobarevný? Laserem se nevyplatí tisknout barevně, cena by byla pro vás nepřijatelná, neboť spotřební materiál je velmi drahý. Tisknout v plných barvách se nejvíce vyplatí ofsetovou technologií, ovšem podmínkou je odebrat větší množství.
 
Proč je náš laserový přítisk tak populární? Přáníčka vypadají nevšedně, černý přítisk jim sluší, kompletace pod pruženku je praktická, můžete objednat více ks do zásoby, neboť v případě nečekaných organizačních změn se vymění pouze vnitřní díl.
 
Proč je výhodné objednat přítisk u nás? Máme již zaběhlé technologické postupy, dlouhodobé zkušenosti s kreativní manuální prací, jsme rychlí a pečliví.
 
Zvládnete přítisk svépomocí? Určitě ano.
 
Proč je výhodný přítisk svépomocí? Můžete si přitisknout cokoli dle vašich aktuálních potřeb, např. i jména jubilantů nebo datum akce, a především ušetříte 4 Kč na každém kuse.
 
Co udrží papír s textem uvnitř blahopřání?
 
Efektní zlatá pruženka.
Proč nemůžeme přitisknout dodatečný text k pevnému textu na skladovaná blahopřání formátu kartičky?
 
Kartičky jsou z tuhého papíru hmotnosti 300 g, neprojdou laserovou tiskárnou.
  
Jak naši zákazníci nejčastěji řeší potřebu opatřit kartičky dodatečným textem (podpisem apod.)? Pod náš pevný text otisknou razítko, opatří ručním podpisem. Jeden náš odběratel vymyslel skvělý postup. Na kartičky lepí samolepku se znakem obce. Nápadité, efektní a rychlé.
 

Kompletní tisk
V jakém případě objednat kompletní tisk? Když potřebujete či můžete najednou odebrat více jak =1200 ks blahopřání formátu kartičky nebo otevíracích formátů (od jednoho druhu) a souběžně požadujete text dle vašich potřeb případně vč. plnobarevného znaku. (Pokud takové množství nepotřebujete, můžete si zakoupit naše skladovaná blahopřání, třeba i 1 kus).
 
Jakou použijeme technologii?
 
Ofsetový tisk v plných barvách (CMYK)
Kde tiskneme ofsetovou technologií?
 
V tiskárenské společnosti „Tiskárny Havlíčkův Brod, a.s."
Jaký formát nejčastěji tiskneme ofsetovou technologií pro smluvního zákazníka? Populární kartičky formátu 210 x 100 mm.
Je možné objednat kompletní tisk otevíracích blahopřání? Je to možné. Nejčastěji tiskneme např. otevírací pozvánku na vítání občánků.