Jsem tady pro vás již 29 let s nabídkou věcných darů a příležitostných tiskovin pro občanské obřady

 

Jmenuji se Jarmila Langerová a pocházím z Havlíčkova Brodu. Vystudovala jsem gymnázium a pedagogickou školu, absolvovala jsem několik ročníků výtvarného oboru LŠU. Původní povolání učitelky v mateřské škole jsem vykonávala s nadšením, nicméně touha po tvořivé a nezávislé profesi mi nedala spát. V té době jsem nacvičovala s předškoláky vystoupení pro „vítání občánků", ovšem některé básničky děti nudily, a tak jsem pro ně i pro obřad napsala nové. Ze všech těch veršíků nakonec vznikla nejprodávanější knížka pro vítání občánků  „Památníček - Narodil se človíček" (doposud bylo vydáno téměř =70 000 výtisků) a několik milých publikací pro nejmenší děti ve spolupráci s renomovanými nakladatelstvími. Změna profese byla na spadnutí...

 

V roce 1995 jsem ze školství odešla a založila jsem rodinnou živnost, na jejíž webových stránkách se právě nacházíte.

 

Prvními vydavatelskými počiny byly upomínkové předměty pro městské úřady. S manželem jsme cestovali po Vysočině, pořizovali fotomateriál a setkávali se s úžasnými lidmi z oblasti kultury a umělecké branže. Začátky byly vzrušující, ale rozhodně nebyly lehké. Učili jsme se za pochodu stylem „pokus – omyl", o polygrafické výrobě jsme nevěděli téměř nic, vyráběli jsme za pomoci mechanických knihařských strojů z první republiky a pracovali dlouho do noci. I když se naše cesty v roce 2004 rozešly, živnost nezanikla a krásné vzpomínky i přátelství zůstaly.

 

Byla jsem rozhodnutá, že to nevzdám a že svoji „káru budu táhnout dál". Stálí odběratelé mě nenechali ve štychu. Oblíbené zboží nadále objednávali a delší dodací lhůty z důvodu stěhování trpělivě tolerovali. A tak díky nim se moje malé podnikání brzy vrátilo do svých kolejí.

 

S radostí a vděčností již 29 let nabízím městům a obcím nejen osvědčené věcné dary, příležitostní tiskoviny a polygrafické služby, ale také individuální přístup – něco víc, než jen pouhý nákup přes internet. Udržuji hezké vztahy se svými zákazníky, vždycky ráda poradím s výběrem nebo na vyžádání přiložím k objednávce zkušební vzorky společenských tiskovin zdarma. Nemám zaměstnance a za kvalitu odvedené práce ručím osobně. Pořídila jsem si zrcadlovku, fotím květiny, navrhuji blahopřání, připravuji podklady pro tisk, starám se o web, vyrábím, kompletuji, fakturuji, balím, expeduji, účtuji a vracím se k literární činnosti. Pokud máte ještě chvilku čas, podívejte se na nabídku. Budu se těšit na vaše emaily, objednávky i podněty.

 

Moje vysněná profese a spokojení zákazníci jsou moje radost a zaslouží si tu nejlepší péči.

 

S úctou a vděčností

Jarmila Langerová

 

 

 

Mohlo by se vám líbit