Knížky pro nejmenší děti

 

Vděčným dárkem pro vítání občánků, kterým nikdy nezklamete, jsou půvabná leporela nebo vázané knížky. Srozumitelné scény, krásné a milé obrázky jsou zárukou toho, že se k nim děti budou stále vracet. Knihy prodávám za nižší cenu, než je doporučená spotřebitelská.

 

 

 

 

Nabídka knížek

AB-1699 — Když má bobr dobrý den —

VYPRODÁNO. Pokračování příhod malého bobra známého z písničky i leporela Jana Vodňanského Když jde malý bobr spát. Malý bobřík si tentokrát zahraje s kamarády kopanou, zaběhne si zaplavat, dojde mamince na nákup a večer spokojeně usne ve své postýlce. Verše Jana Vodňanského doprovází půvabnými...

AB-9886 — Mláďata —

VYPRODÁNO. Rozkládací leporelo pro nejmenší naučí vaše děti rozeznávat mláďata oblíbených zvířátek. Ilustrace Jiřina Lockerová.              

AB-7563 — Chyť si mě – mláďátka —

VYPRODÁNO. Knížka, kterou vaše dítě chytí a nepustí. V leporelu s ouškem se děti seznámí s mláďaty oblíbených domácích mazlíčků.            

AB-9598 — Moje první knížka, můj svět —

VYPRODÁNO. První obrázková encyklopedie pro zvídavé šikuly! Pečlivě vybrané barevné obrázky podporují vnímání. Jednoduché otázky rozvíjejí řeč a pomáhají vašemu dítěti poznávat svět kolem nás.                    

BL-0022 — Hádanky Kdo je to? —

VYPRODÁNO. Vtipné veršované hádanky Jarmily Langerové doprovodil ilustracemi akad. malíř Josef Kremláček. Formát A5, vazba šitá drátkem.                  

AB-3571 — Mláďátka u mámy —

VYPRODÁNO. Roztomilá mláďátka domácích i lesních zvířátek a jejich starostlivé maminky. Učte je poznávat své děti s tímto krásným leporelem, které si zamilují. Ilustrace Klára Víšková.              

AB-9611 — Moje první knížka, zvířátka —

VYPRODÁNO. První obrázková encyklopedie pro zvídavé šikuly! Pečlivě vybrané barevné obrázky podporují vnímání. Jednoduché otázky rozvíjejí řeč a pomáhají vašemu dítěti poznávat svět kolem nás.              

AB-6458 — O veliké řepě —

VYPRODÁNO. Rozkládací písničkové leporelo plné obrázků na motivy oblíbené dětské písničky Jana Vodňanského potěší všechny děti. Autor Michal Černík, ilustrace Antonín Šplíchal....

AB-8179 — Zvířátka u mámy —

VYPRODÁNO. Rozkládací leporelo pro nejmenší plné půvabných obrázků mláďátek a jejich maminek. Ilustrace Veronika Balcarová.            

AB-6441 — Běží liška k Táboru —

VYPRODÁNO. Rozkládací leporelo pro nejmenší děti, 16 obrázků na motivy nejznámějších dětských písniček – Běží liška k Táboru, Kočka leze dírou, Pásla ovečky, Na tý louce zelený a Utíkej, Káčo, utíkej. Ilustrace Ladislava Pechová.              

AB-3588 — U babičky na dvoře —

VYPRODÁNO. Babiččin vesnický dům i dvorek jsou plné zvířátek. Učte je poznávat své děti s tímto krásným leporelem, které si zamilují. Ilustrace Klára Víšková.                  
Záznamy: 34 - 44 ze 59
<< 2 | 3 | 4 | 5 | 6 >>