Zrušení služby přítisku textu na objednávku, 20% sleva

15.03.2023 09:57

 

Vážení zákazníci,

 

jsem nucena reagovat na změny na trhu, zejména pokud se jedná o rostoucí inflaci a zvyšování nákladů. Tiskařský stroj, na kterém jsem pro Vás mnoho let prováděla přítisky do bianko otevíracích dvojdílných tiskovin (níže ilustrační obrázky) na základě Vámi dodaných podkladů, má nejlepší léta za sebou a investice do nového by již nebyla rentabilní. Z tohoto důvodu bude 1. 7. 2023 zrušena služba „přítisk textu na objednávku“. (Změna termínu vyhrazena).

 

O bianko tiskoviny vč. doplňků pro přítisk svépomocí nepřijdete

Nadále bude možné objednávat otevírací dvojdílné tiskoviny v provedení „bianko" vč. doplňků pro snadný „přítisk a kompletaci svépomocí". Tuto nabídku již mnoho úřadů využívá, protože je praktická, levnější a vystačíte si s kancelářskou tiskárnou. Obdržíte vrchní díly, papíry pro přítisk textu nařezané na formát, navázané zlaté pruženky, obálky. Na papír přitisknete text, přeložíte, vložíte do vrchního dílu pod zlatou pruženku a je hotovo. (Viz níže obrázky). Ušetříte 6 Kč, což byla cena za přítisk na objednávku, můžete si přitisknout cokoli dle aktuálních potřeb. Podrobný návod najdete zde, na případné dotazy ráda odpovím. V nabídce tedy zůstávají tyto typy bianko tiskovin:

 

 

20% sleva

Pokud byste chtěli službu ještě využít, neváhejte a předzásobte se. Jako poděkování za dosavadní zájem jsem pro Vás připravila mimořádnou akci „20% sleva“ na čtvercová blahopřání s přítiskem textu na objednávku. Akce platí od 15. 3. 2023 do 30. 6. 2023 nebo do případného vyprodání či náhlých provozních překážek.

 

Změna se netýká jednodílných tiskovin s předtištěným textem!

Ujišťuji Vás, že změna se netýká tiskovin s předtištěným textem (pamětní list č. BE-5903, pozvánka na vítání občánků č. BE-5902, blahopřání formátu kartičky). Na všech těchto produktech, které pro mne tiskne ve velkých nákladech ofsetovou technologií spřátelená tiskárenská společnost, je již z výroby předtištěný text, popř. řádky pro doplnění údajů zákazníkem. Tyto produkty tedy zůstávají v nabídce beze změn.

 

Archivované návrhy zdarma

Archivované návrhy přítisků v „pdf“ formátu ráda poskytnu dosavadním zákazníkům zdarma na vyžádání, a to nejdříve po ukončení služby. Tuto nabídku si však nelze nárokovat automaticky, neboť některé starší soubory s návrhy již nemusí být dohledatelné nebo mohou být vadné.

 

Zrušení přítisku heraldického znaku

Od 15. 3. 2023 již nelze objednat přítisk heraldického znaku (platí pro zákazníky, u kterých nearchivuji podklady pro přítisk znaku z minulých zakázek).

 

Děkuji Vám za dosavadní zájem a budu se těšit, že mi i nadále zachováte přízeň, které si velmi vážím.

 

Jarmila Langerová