Objednávkový list pro právnické osoby

 

Pomocí prostředků komunikace na dálku prodáváme pouze držitelům "IČ" z oblasti samosprávy – města, obce, úřady, školy a školská zařízení. EET – Prostřednictvím našich stránek se neuskutečňují evidované tržby. Nepřijímáme hotovost, za zboží nebo služby platí odběratelé převodem na bankovní účet. Návod k vyplnění formuláře:

Tip 1

 • Vybírejte zboží a dělejte si poznámky
 • Až budete mít vše vybráno, vyplňte formulář
 • Ve fázi vyplňování se již nikam na tomto webu nepřepínejte
 • Po vyplnění formuláře nezapomeňte kliknout na "odeslat"

Tip 2

 • Otevřete si naše stránky v prohlížeči dvakrát (dvě okna, čili karty)
 • Přepněte se do první karty, vyberte zboží, zkopírujte název
 • Přepněte se do druhé karty, vložte název do formuláře
 • Po vyplnění formuláře nezapomeňte kliknout na "odeslat"

 

Odesláním objednávky potvrzujete, že jste se seznámili s obchodními podmínkami a souhlasíte s nimi

Chci si přečíst obchodní a dodací podmínky

 

Dodavatel: Jarmila Langerová, P. F. Ledvinky 2880, 580 01 Havlíčkův Brod, IČ: 499 82 893

::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

Přečtení objednávky potvrzujeme. Pokud neobdržíte do 3 dnů sdělení, ověřte si prosím její doručení. Potřebujete si vytisknout kopii? Tisk možný je, ale nedoporučujeme. Vytiskne se Vám totiž úplně vše, co se na této stránce nachází. Nezoufejte, kopii Vám zašleme před vyřízením. Dodáváme pouze městům, obcím, úřadům, školám a školským zařízením. Zásilka Vám bude doručena prostřednictvím České pošty:

 • Doporučený balíček. Drobné objednávky do váhy 2 kg, max. 50 × 35 × 5 cm a hodnoty do 760 Kč.
 • Balík "DR". Doručení do 24 hodin od podání, váha od 2 do 30 kg. V prosinci objednávejte s předstihem, pošta tradičně nestíhá.
 • EMS – EXPRESS MAIL SERVICE představuje rychlou přepravu dokumentů a zboží do hmotnosti 20 kg po celém území České republiky. EMS je služba s garantovaným dodáním následující den po dni podání, v pracovní den, v sobotu i v prosinci. Je však dražší. Zasíláme jen na vyžádání zákazníkem. Orientační cena na stránkách České pošty

 

Expediční poplatek

 

Objednávka
 
   
Do 760 Kč, do 2 kg a rozměrů vč. přepravního obalu 50 x 35 x 5 cm Doporučený balíček 60 Kč
Do 5 000 Kč

Balík DR

150 Kč

5 001 –   7 000 Kč

Balík DR

160 Kč

7 001 – 10 000 Kč

Balík DR

190 Kč

Nad 10 000 Kč

Balík DR

Hradí dodavatel

Hračky
Objednávka hraček v množství
pod 10 ks
K základnímu expedičnímu poplatku dle rozpisu výše se připočte další poplatek ve výši dle celkové hodnoty hraček:

Méně jak 10 ks hraček do 750 Kč celkem ....... 80 Kč
Méně jak 10 ks hraček nad 750 Kč celkem .....130 Kč


Poplatek se připočítává vždy, i když je celková hodnota objednávky nad 10 000 Kč. Hračky se šijí na zakázku v ateliéru mimo naši provozovnu, proto objednávka malého množství hraček (pod 10 ks) je na naší straně zatížena dalšími dopravními náklady.

 

Způsob úhrady

Převodem na účet po dodání zboží. Splatnost standardně 14 dnů, po dohodě možno prodloužit. Fakturu vkládáme do balíku. EET – Prostřednictvím našich stránek se neuskutečňují evidované tržby. Nepřijímáme hotovost, za naše zboží nebo služby platí odběratelé pouze převodem na bankovní účet.

 

Objednání přes náš web

Preferujeme, ale netrváme na tom, nicméně archivace objednávek na webu je pro nás praktická.

 

Objednání jinak

E-mailem, Českou poštou nebo telefonicky (drobné objednávky). Přepis telefonické objednávky zasíláme zákazníkovi ke kontrole před jejím vyřízením.

 

Objednání přítisku textu nebo kompletního tisku

Expresní laserový přítisk textu nebo kompletní ofsetový tisk je vhodné objednávat písemně. Objednáte-li telefonicky, zasíláme formátovaný text zpět ke korektuře, kterou je nutné provést do 3 dnů a zaslat zpět.

 

Objednáváte stejný laserový přítisk textu jako v minulosti?

Nemusíte se zatěžovat přepisováním textu. Stačí, když nám zavoláte nebo v objednávce uvedete poznámku "text jako minule" apod. Všechny přítisky archivujeme a pokud nás nezradí technika, najdeme si, co potřebujeme.